You are currently viewing Trendy Social Media w 2019 roku

Trendy Social Media w 2019 roku

Jak wiadomo każdy rok przynosi coś nowego, tak również jest w mediach społecznościowych. Co będzie na czasie w tym roku???

➡️Niech żyją stories
Jak pokazują statystyki stories rosną na sile. Obserwatorzy częściej przeglądają relacje niż swoją tablice z postami znajomych. Inne portale wprowadzają podobne rozwiązania a Facebook swoje relacje rozwija chociażby o możliwość dodawania pytań.

➡️Wideo nadal na czasie
Cały czas rośnie przewaga materiałów wideo nad standardowymi zdjęciami. W cenie będzie oczywiście szczerość i autentyczność.

➡️Chatboty roboty
Rozwiązanie to na początku budziło wiele wątpliwości, lecz teraz możemy powiedzieć, że jest to bardzo duże usprawnienie pracy. Możemy spodziewać się dalszego rozwoju tej sztucznej inteligencji w social mediach. Dobrze zaprogramowany Bot rozwiązuje proste problemy i odpowiada na pytania bez ingerencji człowieka.

➡️Facebook osłabiony
Po aferze z wyciekiem danych portal ma spore problemy. Jak pokazują statystki młodzież wybiera inne portale kosztem facebooka. Prym wiedzie prosty komunikator WhatsApp. Trend ten tyczy się bardziej Stanów.

➡️Influence Marketing
Współpraca Twojej marki ze znanymi osobami w sieci z pewnością przyniesie korzyści. Ważny jest szczery i oryginalny przekaz. Jest to dużo lepiej odbierane narzędzie niż nie jedna dobra reklama. Miejscem na tego rodzaju marketing w sieci jest Instagram wraz ze swoim stories.

Dodaj komentarz