SPONSORING

Pozyskiwanie sponsorów:

Oferujemy skuteczne pozyskiwanie sponsorów/partnerów po analizie obecnej sytuacji Twojego podmiotu. Każdy klub sportowy, sportowiec czy event poszukuje sponsorów/partnerów. Często osoby odpowiedzialne za sponsoring nie potrafią pokazać korzyści, jakie płyną ze sponsorowania oraz obsłużyć dany projekt sponsoringowy. Czasy wywieszenia banneru oraz umieszczenie loga firmy na materiałach poligraficznych dawno się skończyły. Obecnie sponsoring to szeroka forma promocji firmy, która przynosi wielokrotne zwroty z inwestycji. 

Tworzenie oferty sponsoringowej:

Oferta jest jedną z najważniejszych elementów działań sponsoringowych. Mając dobrze przygotowaną, spersonalizowaną ofertę znacznie zwiększasz swoje szanse na sukces. Długa oferta naszpikowana tekstem, wysyłana masowo z pewnością nie przyniesie zainteresowania ze strony firm.

Obsługa umów sponsorskich:

Obecnie umowy sponsorskie to projekty, które mają za zadanie dotrzeć z ofertą/produktem sponsora do kibiców. Aby tak się stało potrzeba wielu przemyślanych działań, które będą nadzorowane przez cały okres trwania umowy.

Doradztwo:

Mamy dużą wiedzę z zakresu sponsoringu, ale również z marketingu sportowego popartą doświadczeniem i szkoleniami. Służymy pomocą w szeroko pojętym sponsoringu. Masz pytanie? Napisz do nas!